01.jpg 02.jpg 03.jpg

Aktualności

1 2 3 4 5 6 7 następna strona ostatnia strona

• 2023-01-27 •

OFERTA STANÓWKI - PETRUS PA

W sezonie stanówkowym 2023 oferujemy stanówki ogierem PETRUS PA (Ekstern – Piwonia / Kahil Al Shaqab).

Petrus PA jest jednym z ostatnich synów epokowego dla polskiej hodowli ogiera Ekstern i gniadej córki ogiera Kahil Al Shaqab, klaczy Piwonia.

Ze strony ojca jest przedstawicielem rodu Kuhailan Haifi a ze strony  matki reprezentuje najwybitniejszą janowską linię klaczy Szamrajówka. Jest wnukiem Czempionki Polski z 2016 roku oraz Srebrnej Medalistki pokazu Al Khalediah Festival z 2015, klaczy Palatina (QR Marc – Palmeta / Ecaho). Wśród jego protoplastek można znaleźć takie sławy jak Palmeta, Pilica, Pipi, Pilarka, Pierzga, Piewica. 

Gniady, atletycznie zbudowany ogier Petrus PA niesie w swoim rodowodzie olbrzymi ładunek genów najwybitniejszych przedstawicieli polskich koni. Wyróżniają go również pięknie osadzone, czarne, wyraziste oczy, bardzo dobry ruch i świetny charakter. Petrus odbył roczną próbę wyścigową na torze w Partynicach pod okiem trenerki Justyny Domańskiej, podczas której startował 5 razy, wygrywając 1 gonitwę i w 2 plasując się na płatnych miejscach.

W sprawie szczegółowych informacji o zakupie stanówek prosimy o kontakt telefoniczny: 885-100-123 lub mailowy: magdalena.helak@parys.pl


• 2021-06-09 •

BOGINI RÓŻ PA Wiceczempionką Klaczy Rocznych w Białce!

Podczas XXXI Wiosennego Młodzieżowego Pokazu Koni Arabskich Czystej Krwi w Białce, który tradycyjnie inauguruje sezon pokazowy w Polsce, nasza klacz BOGINI RÓŻ PA (Kahil Al Shaqab – Black Rose/Abyad AA) zadebiutowała z przytupem i zdobyła srebrny medal w Czempionacie Klaczy Rocznych. Do finałów zakwalifikowała się z pierwszego miejsca w klasie klaczy rocznych (grupa A), gdzie otrzymała ocenę 91,83 pkt (w tym trzy „20stki” – dwie za typ i kolejną za głowę i szyję). Była to druga najwyższa ocena spośród klaczy rocznych, których na ringu zaprezentowano aż 36, zatem tym bardziej cieszymy się z jej sukcesu!• 2020-10-14 •

Gratulacje dla nowych właścicieli og. PANGRAM PA!

Gratulujemy nowym właścicielom zakupu og. PANGRAM PA i życzymy wiele sukcesów!


1 2 3 4 5 6 7 następna strona ostatnia strona